LÁTKY PRO ROLETY

Technické tkaniny Satiné, Soltis, SCR 3005 a SCR 4005, určené pro screenové systémy, jsou látky speciálně vyvinuté pro zajištění maximální ochrany proti slunečnímu záření, průniku tepla a zabezpečení optimální úrovně přirozeného světla v interiéru. Látky pro tyto moderní screenové rolety nabízíme v několika alternativách materiálového složení dle účelu použití - skelné vlákno, PVC, polyester, včetně nabídky látek typu blackout.

SATINÉ

Skelné vlákno potažené PVC vrstvou zajišťuje prvotřídní stabilitu rozměrů, ochranu před ohněm a chemikáliemi, UV stabilitu a výbornou odolnost proti povětrnostním podmínkám. Látka je v základním poměru složena ze 42 % skelného vlákna, které je potažené 58 % PVC (výjimku tvoří látky typu blackout).

Speciální složení má látky typu SCREEN NATURE, která je vyrobena ze 100 % skelného vlákna bez obsahu PVC a halogenů - splňuje tak vysoké nároky na ekologii s minimálním dopadem na životní prostředí, na ochranu zdraví, bezpečnost a odolnost vůči hoření (A2, M0)


.


SERGE

Jedná se o specificky tkané screenové látky, které jsou velmi flexibilní a díky tomu jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Skládají se z 58,5 % PVC a 41,5 % skelného vlákna.


SOLTIS

Materiál je vyrobený z látky utkané z vysoce pevného polyesterového vlákna a povrchově upravené pigmentovaným PVC. Materiál je předpínaný technologií Precontraint ve dvou směrech, která mu zajišťuje vysokou rozměrovou stabilitu a pevnost. Mezi další přednosti materiálu patří vynikající tepelně-izolační vlastnosti, optimální vizuální a světelné vlastnosti, barevná stálost (UV stabilita) a odolnost vůči hoření (B1, M1).

  • vysoce pevná polyesterová mikrovlákna - vynikající životnost a odolnost proti roztržení
  • vrstva pod biaxiálním konstantním napětím v obou směrech tkaniny - žádné deformace během zpracování a použití
  • větší vrstva na povrchu vlákna a povrchová úprava odolná vůči nečistotám - vynikající estetická a mechanická odolnost
  • výjimečná rovinnost a tenkost - hladký povrch lze snadno čistit, šetří místo, snadno se roluje

SCR 3005

Screenové látky SCR 3005, ve složení kombinace 30 % polyesterové vlákna a 70 % PVC, nabízí širokou škálu látek pro interiérové použití, které splňují základní požadavky na funkčnost, design, tepelný a optický komfort.


SCR 4005 

Kolekce SCR 4005 nabízí screenové látky pro interiérové i exteriérové použití. Materiál kombinuje 70% PVC a 30% polyester. Ohnivzdorné látky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních polyesterových přízí, které zajišťují dodatečnou pevnost a skvěle pohlcují hluk.