SÍTĚ PROTI HMYZU                                                                                                              

Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. 

Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní. 

Pro moderní okna máme v nabídce snadno demontovatelné sítě, pro starší okna pak sítě proti hmyzu s pružinovými kolíky, případně obrtlíky, které vyžadují vrtání do okna. Pro časté používaní doporučujeme rolovací typ, který je možné jednoduše skrýt ke okraji okna, když se síť nepoužívá. 

Pro dveře (na balkon nebo terasu) je typ H1, který je snadno demontovatelný. Tam, kde není dostatečný prostor pro jakýkoliv jiný druh sítí proti hmyzu, je vhodné zvolit plisovanou síť proti hmyzu, jak pro okna, tak i pro dveře. 

Okenní sítě proti hmyzu

TYP C

Jak úspěšně bojovat proti létajícímu hmyzu? Kombinací vhodné interiérové nebo exteriérové stínicí techniky se sítí proti hmyzu.

TYP E

Praktická síťka proti obtížnému hmyzu vhodná především do starších typů oken nebo do hotových stavebních otvorů.

TYP F10, G10

Rolovací sítě proti hmyzu typu F10 a G10 jsou speciální sítě vhodné nejen do klasických oken, ale také do dvoukřídlých oken a balkónových dveří.

Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní síť H1 je praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón.

Plisované sítě proti hmyzu

TYP PS1

plisované sítě proti hmyzu, které se otevírají vertikálně a dodávají se s předpřipravenou sestavou, jejíž součástí je 4 mm spodní profil v úrovni podlahy

TYP PS2

plisované sítě proti hmyzu složené ze dvou sítí PS1. Díky speciálnímu příslušenství lze síť otevírat oboustranně vertikálně.

TYP PS3

plisované sítě proti hmyzu PS3 V jsou perfektní sítí proti hmyzu do velkých okenních a dveřních otvorů, na lodžie, balkóny, terasy a zahrady

TYP PS4 V

plisovaná síť proti hmyzu, které se otevírá horizontálně a dodává se s předpřipravenou sestavou. Pro komfortní ovládání je dodávána ovládací tyč.