SCREENOVÉ ROLETY                                                                                                              

Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky svému materiálovému složení - skelné vlákno, PVC, polyester - jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proto jsou vhodné jak pro interiérové použití, tak zejména pro exteriérové použití.

Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší stín bez ztráty výhledu do exteriéru, zároveň však ztěžuje pohled zvenčí do interiérů a zachovává tak soukromí. Screenové rolety vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky a jsou vynikajícím doplňkem konceptu pasivních staveb.

Přednosti a výhody

screenových rolet

  • Jednoduchý stylový a moderní vzhled
  • široký výběr alternativních látek pro interiér a exteriér
  • variabilní tepelné a optické vlastnosti látek
  • maximální omezení průniku sluneční energie
  • ochrana proti hmyzu a nepříznivým vnějším vlivům
  • možnost elektrického ovládání
  • možnost solárního napájení

Typy screenových rolet


SCREEN ALFA ZIP

V závislosti na zvoleném typu látky screenová roleta ALFA zajišťuje maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečuje optimální úroveň přirozeného světla v interiéru.

SCREEN HR7

Screenová roleta bez rušivých instalačních prací. Jednoduché řešení pro instalaci na jakýkoliv okenní profil nebo fasádu. Poskytuje maximální ochranu proti slunečnímu záření i průniku tepla.

SCREEN HR8-ZIP

Extrémně robustní screenová roleta, která kromě ochrany proti slunečnímu záření dokáže zároveň zabránit vniknutí hmyzu do objektu. Díky unikánímu systému vodicích lišt je roleta velmi odolná proti větru.

SCREEN HR10-ZIP

Moderní řešení screenové rolety kombinující prvotřídní energetickou náročnost a pro požadavky na komfortní vnitřní klima v pasivních a nízkoenergetických domech v podobě zaomítací screenové rolety. 

SCREEN ZIP

Látková roleta se speciálním uchycením látky v bočních lištách podstatně zvyšuje odolnost rolety proti větru, v uzavřené poloze částečně nahrazuje síť proti hmyzu, a v případě použití látky typu blackout zajistí velmi účinné zatemnění.

SCREEN ZIP ECONOMY

Moderní a cenově příznivá možnost zastínění okna na všech typech budov, zvýšení obytného komfortu a zároveň dosažení úspory energie. Ochrana domu před nepříznivými povětrnostními vlivy i při otevřených oknech. 

SCREEN GW 

Moderní typ zastínění do interiérů i exteriérů, který svým propracovaným, technickým provedení dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů. 

SCREEN LITE

Odlehčená varianta screenové rolety SCREEN GW. V základním provedení má roleta možnost bočního vedení lankem nebo vodící lištou, avšak bez krycího profilu.

SCREEN SKY

Zastínění pro střešní okna. V létě ochrání podkroví před přehříváním, v zimě zabrání úniku tepla. Chrání okno před povětrnostními vlivy, tlumí hluk z deště a zajistí dostatečné soukromí.

Látky pro screenové rolety